Our story
0+
Gadu pieredze
Par mums

Nestandarta risinājumi

Inženiertehniskā izcilība un iekārtu ražošana, kas īpaši pielāgota klientu beztaras materiālu pārkraušanas nozares dinamiskajām vajadzībām. Ar nelokāmu apņemšanos nodrošināt inovācijas, kvalitāti un klientu apmierinātību, mēs esam kravu apstrādes infrastruktūras attīstības priekšgalā visā pasaulē.

Uzņēmumā NK TEHNOLOĢIJA mēs atzīstam beramkravu apstrādātāju izšķirošo lomu globālajā tirdzniecībā un transportā. Mūsu misija ir pilnvarot ostu iestādes, termināļu operatorus un jūrniecības nozares ieinteresētās personas ar progresīviem risinājumiem, kas optimizē efektivitāti, uzlabo drošību un veicina ilgtspējīgu izaugsmi.

Pateicoties daudzu gadu pieredzei un pieredzējušu ekspertu komandai, mēs specializējamies plaša ostas aprīkojuma un inženiertehnisko risinājumu klāsta projektēšanā, ražošanā un piegādē. Neatkarīgi no tā, vai tās ir novatoriskas konteineru apstrādes sistēmas, uzlabotas celtņu tehnoloģijas vai ostas infrastruktūras attīstība pēc pasūtījuma, mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam risinājumus, kas pārsniedz cerības un nodrošina piedziņas veiktspēju.

Mēs saprotam, ka katrs Klients ir unikāls, ar saviem izaicinājumiem un prasībām. Tāpēc mēs izmantojam sadarbības pieeju, cieši sadarbojoties ar saviem klientiem, lai izstrādātu pielāgotus risinājumus, kas pielāgoti viņu īpašajām vajadzībām. No sākotnējās koncepcijas līdz galīgajai ieviešanai mēs esam apņēmušies nodrošināt rezultātus, kas palielina vērtību un veicina panākumus.

NK TEHNOLOĢIJA ir ISO 9001:2015 sertificēts uzņēmums, un mēs savā darbā izmantojam jaunākos rīkus, lai maksimāli palielinātu mūsu darba ražīgumu un efektivitāti, kā arī spēcīgu profesionāļu komandu, kas koncentrējas uz lielapjoma pārkraušanas iekārtu pilnveidošanu pasaulē un sava amata pilnveidošanu.
Prezentācija
We supply

You deliver

  • You do not have to know all the details, leave that to us. Contact us and we will help you connect the dots and make the most out of your ideas and plans.
  • Situated in Riga, Latvia in the heart of the Baltic States, we have a deep understanding of how bulk material handlers integrate in the industry and the challenges they face.
With you

since 2001

Mūsu risinājumi

Industriālas iekārtas un risinājumi

Mēs rūpējamies par kvalitāti

ISO 9001:2015

ISO 9001:2015

Lietojot mūsu vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk